Početna Forum Skrbništvo Skrbništvo

Pregledavate 3 posta - 46 do 48 (od ukupno 48)
  • Autor
    Postovi
  • #996 Odgovori
    dr james eric
    Gost

    Do you need Finance? Are you looking for Finance? Are you looking for finance to enlarge your business? We help individuals and companies to obtain finance for business expanding and to setup a new business ranging any amount. Get finance at affordable interest rate of 3%, Do you need this finance for business and to clear your bills? Then send us an email now for more information contact us now via (financialserviceoffer876@gmail.com) whats-App +918929509036 Dr James Eric Finance Pvt Ltd Thanks

    #999 Odgovori
    Tina
    Gost

    Pozdrav. Imam 3 kćerke. 7,10,12 godina. Privremenom mjerom je odliceno da djeca zive samnom a da ostvaruju druzenja i susrete s ocem. Molim vas zakonski okvir odnosno zakon koji se tiče dobi u kojoj djeca imaju pravo sami birati s kim žele živjeti.
    Hvala

    #1005 Odgovori
    Patricia
    Gost

    Zdravo svima moje ime je Patricia, želim da se zahvalim velikom Okpi što je obnovio moj brak i unio sreću u moj dom. Zaista cijenim njegov rad u svom životu i želim da iskoristim ovaj medij da svima kažem koliko je dr Okpa moćan i ljubazan, on je anđeo koji je dodijeljen da ponovo spoji naše prekinute brakove i veze. Ako imate bilo kakvih problema sa svojim supružnikom ili zaručnikom, onda ne gubite vrijeme da se obratite dr Okpi za pomoć i povratit ćete svoju vezu ili prekinuti brak. Možete ga kontaktirati putem: okpatempleofsolution@gmail.com ili nazovite +27653527813

    Hvala što ste pročitali moje svedočenje.

Pregledavate 3 posta - 46 do 48 (od ukupno 48)
Odgovor na: Skrbništvo
Vaše informacije: