Početna Forum Razvod braka Razvod braka

Pregledavate 7 postova - 46 do 52 (od ukupno 52)
  • Autor
    Antonija
    Gost

Postovani,

u braku sam vec 7 godina imam dva sina od 4,5 i 3 godine. Zivimo u Njemackoj gdje smo kupili stan na krediti prija par godina. S njim je nemoguce dalje zivjeti stalno vrijedjanje i psovanje mene i moje familije , da sam ovakava onakva sve pogrdne rijeci a moje ne moze gledati ocima a ljudi mu nista ne rade vidi ih dva puta godisnji i to jedva ne petljaju nam se u zivot apolutno nista Ali oni jednostavno svu krivicu nalazi u njima. Stalno radi od jutra Do navecer djecu vidi vikendom i tad nema volje da ih izvede. Ja sam bila dugo na porodiljnom jer sam rodila dvoje djece u dvije godine i sad sam tek pocela raditi Ali samo na par sati. Sad mene zanima kako pokrenuti postupak za razvod ne znam kamo da Odem Sa djecom kako sve financirati jer ne mogu raditi Sa dvoje male djece koja idu u vrtic puno radno vrijeme a i tesko da me uzmu kad ne mogu raditi druge smijene. On zeli da ja sama napustim stan bez djece a ja bez djece ne idem nigdje. U stanu zivimo koji smo uzeli na kredit zajedno. Ali on smatra da je ovo samo njegov stan da ja mogu izaci i gladovati sama na ulici. Mene sad strah posto ja ne radim puno sati da mi moze uzeti djecu jer ne znam kako cu sve sam a. Ovdje sam sama nemam nikoga jer vi mozete kako pomoci savjetima?
    Hvala
    Lijepi pozdrav

#749 Odgovori
    maya elijah
    Gost

Kako sam vratila svog razvedenog muža uz dobru pomoć ljubavne čarolije dr. Alabe Moje ime je Shira elijah. Kad sam pročitao svjedočanstvo na internetu o tome kako dr. Alaba, najsjajniji i najmoćniji bacač uroka, pomaže vratiti muža koji se razvodi, LJUBAVNIKA. Pitao sam se kako to može biti istina, jer su me mnogi u prošlosti iznevjerili bez ikakvog rezultata. Samo sam pustio post i krenuo po forumu. Na moju obavijest opet ispod, neka osoba je objavila i rekla provjereni bacač uroka. Nakon što je pročitala poštu, bio je to isti muškarac dr. Alaba o kojoj je govorila. Tako da nemam izbora nego stvarno provjeriti kako on radi. Bila sam potpuno shrvana kad me napustio moj voljeni muž. Kao da je cijeli moj svijet nestajao u tuzi i boli. Znam da zvuči čudno, ali od svih čarolija koje sam kontaktirao, on je jedini koji je na mene ostavio dojam da sam toliko istinita i pouzdana. Više od njegovih riječi, vratio je mog muža i ostvario sve moje želje. Sada je vjeran, pazi na mene, svake nedjelje me nudi cvijećem, a često idemo u kino i restoran. moj muž je došao k meni i ispričao se za nepravdu koju je učinio i obećao da to više nikada neće učiniti. Od tada se sve vratilo u normalu. Moja obitelj i ja ponovno živimo sretno zajedno. Zauvijek ću biti zahvalan što sam svoj život pretvorio iz pakla u raj! vjerujem da tko god treba pomoć treba mu doći po pomoć. Neka te Bog i dalje koristi da spasi raskid. Svi koji imaju bračne probleme, probleme s razvodom, izgubljenog ljubavnika ili bilo kakve probleme u vezi, možete mu se obratiti (dralaba3000@gmail.com). Ili ga WhatsApp/Viber putem +1(425) 477-2744

#751 Odgovori
    Petar
    Gost

Pozdrav !

molim za pomoć i sqavjet vezano za rastavu braka.
    U braku smo 26 godina, ali postaje sve mućnije i mućnije.
    Imamo jednu kčerku, studenticu, staru 20 godina.
    Živimo na kuće kojoj su moji roditelji vlasnici.
    Supruga često odlazi te prespava negdje drugdje. Imam mir u kući tek kad nje nema doma.
    Predložio sam joj još davno, prije mnogo godina da ode tamo gdje joj je očito bolje, ali dobio sam odgovor da bih ja onda uživao, a to joj ne bi odgovaralo.
    Kčerka je sad punoljetna, a ovo postaje sve mučnije i sve više me opterečuje. ne mogu više.
    Da se ja maknem van iz kuće svojih roditelja, nemam namjeru, a ona se sama neće maknuti.
    Što učiniti ?
    Ako je moguće da ovo ne objavljujete javno te da mi savjet pošaljete na gore navedeni mail.

Hvala lijepo unaprijed.

#756 Odgovori
    Ivana
    Gost

Poštovani,

Razvedena sam godinu i pol, a tri godine nismo u bračnoj zajednici.Razlog razvoda- druga žena. Moj bivši suprug je nakon našeg razlaza navodno digao kredit 100000kn, da bi zatvorio kartice, minuse i neke kredite, te me sada preko odvjetnika traži pola te svote. Međutim, ja za nikakve kredite nisam nikada znala, a na kartice nije kupovano ništa na rate što bi nakon razlaza došlo na naplatu, te nije trošio kartice na moje potrebe ili na neki zajednički namještaj, auto i sl….kartice su bile kod njega, te ja s njima nisam ništa plačala. On je trošio za svoje potrebe, odnosno na dvostruki život koji je trajao 4 godine .Mene sada zanima postoji li mogućnost da ću morati platiti dio za nešto i za što bi to bilo? Kako se zapravo pravno gleda na sve to? Ne želim platiti ništa, jer ja nisam ni trošila, a pogotovo ne za nešto za šta nisam niti znala.
    Ako je moguće da mi savjet pošaljete na gore navedeni mail.

Hvala
    Lijep pozdrav

#773 Odgovori
    Iki
    Gost

Poštovani,
    Nakon 18god,braka 2 malodobne djece 1 punoljetni,dogovorili plan ,došli na ročište i suprug odbio potpisati,dobio rok od 8 dana da napiše svoje zahtjeve odnosno tužbu. Žalio se da ne viđa dijete koje je kod mene. Danas na centru saznajemo da ipak neće tužiti,ne zna što bi točno,a razvod nije potpisan.
    Sada neznam što činiti,rečeno mi je ako ja sada ne tuđim,da sve propada.
    Kako da ja sada tuđim bez odvjetnika i novca za to…
    Cijela priča je dosta duga i komplicirana i želim neki završetak i za sebe i svoju djecu.
    Kako sada dalje, što poduzeti…

#782 Odgovori
    Maja
    Gost

Postovani
    U braku sam 3 godine. Supeug je prije pet godina doselio u moju kucu, za koju jos uvijek placam stambeni kredit.. Imamo dijete od dvije godine.. Razvod je neizbježan.. On trazi puno skrbništvo i da iselim iz kuce. Nevjeran je. Moje pitanje.. Dali mi bez moze uzeti dijete? Dali mogu traziti procjenu njega.. Dali i koliko ga moram isplatiti..
    Hvala

#784 Odgovori
    naomi samuel
    Gost

Bok prijatelji, ja sam Naomi Samuel, nova sam ovdje, ne znam kako stvari ovdje funkcioniraju, ali ovdje sam pročitala dobre komentare i dodat ću malo iz svog života jer će mnogima biti od koristi mi ovdje, u potrazi za odgovorima i odnosima za rješavanje problema. Bila sam četiri godine u vezi sa Samulom, on je prekinuo sa mnom, učinila sam sve da ga vratim, ali sve je bilo uzalud, toliko sam ga željela zbog ljubavi koju gajim prema svom mužu, pitala sam ga o svemu sam obećao, ali on je odbio. Objasnila sam problem svog odnosa s kolegicom na poslu i ona mi je predložila da se radije obratim ljubavniku koji bi mi mogao pomoći da napravim ljubavnu čaroliju da vratim muškarca kući, ali ja sam žena koja nikad nije vjerovala u magiju, imala sam nema izbora , probala sam, kontaktirala sam vrača i rekao mi je da nema problema da će sve biti u redu u roku od tri dana, moj bivši će mi se vratiti u roku od tri dana, dr alaba je bacio urok i svaka druga amajlija u njegovom do hrama u moje ime usred noći. Začudo, drugi dan je bilo oko podneva. 16.00 Zvali su me sa nepoznatog broja, nazvao me bivši muž, bila sam toliko iznenađena da sam se javila na telefon, vidjela da je to moj muž, dugo smo razgovarali i sve što je rekao je da mu je žao. . jer je sve bilo krivo, rekao je da želi da mu se vratim da me voli još više. Bila sam tako sretna i otišla sam kod njega, kako smo počeli sretno živjeti zajedno i dan danas. Od tada sam obećao da ću podijeliti svoje dobre vijesti s ljubavnim igrama koje rade savršeno bez ikakvih nuspojava. Imam čvrstu namjeru da netko za koga znam da ima problema u vezi može pomoći takvoj osobi upućujući mu jedinu pravu i moćnu provjeru pravopisa koja mi je pomogla riješiti problem u braku. email:drapata4@gmail.com možete mu poslati email ako vam je potrebna pomoć u vašoj vezi možete ga kontaktirati na WhatsApp i Viber na ovaj broj: +1(425) 477-2744

Pregledavate 7 postova - 46 do 52 (od ukupno 52)
Odgovor na: Razvod braka
Vaše informacije: