Početna Forum Razvod braka Razvod braka Odgovor na: Razvod braka

#745
Antonija
Gost

Postovani,

u braku sam vec 7 godina imam dva sina od 4,5 i 3 godine. Zivimo u Njemackoj gdje smo kupili stan na krediti prija par godina. S njim je nemoguce dalje zivjeti stalno vrijedjanje i psovanje mene i moje familije , da sam ovakava onakva sve pogrdne rijeci a moje ne moze gledati ocima a ljudi mu nista ne rade vidi ih dva puta godisnji i to jedva ne petljaju nam se u zivot apolutno nista Ali oni jednostavno svu krivicu nalazi u njima. Stalno radi od jutra Do navecer djecu vidi vikendom i tad nema volje da ih izvede. Ja sam bila dugo na porodiljnom jer sam rodila dvoje djece u dvije godine i sad sam tek pocela raditi Ali samo na par sati. Sad mene zanima kako pokrenuti postupak za razvod ne znam kamo da Odem Sa djecom kako sve financirati jer ne mogu raditi Sa dvoje male djece koja idu u vrtic puno radno vrijeme a i tesko da me uzmu kad ne mogu raditi druge smijene. On zeli da ja sama napustim stan bez djece a ja bez djece ne idem nigdje. U stanu zivimo koji smo uzeli na kredit zajedno. Ali on smatra da je ovo samo njegov stan da ja mogu izaci i gladovati sama na ulici. Mene sad strah posto ja ne radim puno sati da mi moze uzeti djecu jer ne znam kako cu sve sam a. Ovdje sam sama nemam nikoga jer vi mozete kako pomoci savjetima?
Hvala
Lijepi pozdrav