Početna Forum Imovinski odnosi i podjela bračne stečevine Podjela bračne stečevine

  • This topic has 226 odgovora, 1 sudionik, and was last updated prije 3 weeks, 1 day by Snježana Đuran.
Pregledavate 2 posta - 226 do 227 (od ukupno 227)
  • Autor
    Postovi
  • #1007 Odgovori
    Vanja
    Gost

    Postovani, suprug se iselio iz kuce u kojoj smo zajedno zivjeli, te planiram pokrenuti brakorazvodnu parnicu zbog njegovih prijetnji, fizickog i prishickog zlostavljanja….kucu je kupila moja majka kreditom i jos uvijek istu otplacuje. U kucu se ulagalo, vecinu ja i majka, podigla sam nenamjenski kredit koji sam sama otplacuvala i koristila kreditnu karticu za uređenje, placala sam rezije itd, da bi sada uskoro moj bivsi muz trazio pola kuce….kakva on prava ima? Moram li ja njemu nesto isplacivati a sve sam sama placala da bi napravila topli dom za nas i nase dvoje djece, ima li pravo uknjizenja kao suvlasnik? Hvala

    #1008 Odgovori
    Snježana Đuran
    Gost

    Poštovani,prije godinu dana sam se razvela,nakon 35gsuprug me psihički maltretirao,a na kraju i varao,,,šta imam i dokaze,ja sam iselila iz kuće,sad bi pokrenula,dobu stečevine koja se sastoji od velike kuće s okučnico.2 automobila i ušteđevine koju je bivši suprug svu uzeo,je smo je imali u sefu,on kao nikad nije vjerovao bankama,za to znamo djeca ,odrasli ljudi i mi ,on sad govori da od toga nemogu dobiti ništa,jer nemam dokaza,pismenih da je to postojalo,,pa vas molim za savjet hvala

Pregledavate 2 posta - 226 do 227 (od ukupno 227)
Odgovor na: Odgovori #841 u Podjela bračne stečevine
Vaše informacije: