Početna Forum Obiteljsko nasilje Obiteljsko nasilje Odgovor na: Obiteljsko nasilje

#910
Ivona
Gost

Poštovani,
15 godina sam bila u braku sa čovjekom koji me psihički zlostavljao. Ponižavao, Omalovažavao, vrijeđao, svakakve stvari mi govorio. Otvori sve prozore pa mi govori da sam kurva. U istom smo dvorištu sa mojima. Otac je umro, majka se odselila, baka je nepokretna, brat se propio.. Situacija još gora. Majka hrani bratove paranoične ideje da mu netko hoće naštetiti, tj. ja. Muž se odselio. Sama sam sa kćerkom. Brat je pijan svaki drugi dan, uzima opijate, živi sa muškarcem. Luduje na sve načine. Baka je slijepa i gluha i još je i kuk slomila. Za nju se treba pobrinuti.
Cijeli život su me tjerali iz kuće, nisam otišla. Nemam kud. Ostala sam sama sa kćerkom od 13 godina. Svi me zlostavljaju cijeli život. Imam 49 godina. Muž me optužuje čak i za to da sam mu upadala u riječ. Nema šta drugo naći. Ološi. Teško mi se nositi sa svime. voljela bih psihološku pomoć. Želim biti dobro za kćer. I jesam dobro. Uglavnom. Ne pokazujem negativne osjećaje nigdje. Situirana sam. Imam posao. Kćer je odlična učenica.