Početna Forum Skrbništvo Skrbništvo Odgovor na: Skrbništvo

#767
Kirsi Jakob
Gost

Nikad nisam vjerovao u čarolije ili magiju dok nisam upoznao ovog posebnog bacača čarolija koji se zove Voodoo Lord. Muškarac za kojeg sam se htjela udati ostavio me nekoliko mjeseci prije vjenčanja i bila sam u emocionalnoj boli. Sa mnom je već 4 godine i stvarno ga jako volim. Ostavio me bez razloga zbog druge žene. kad sam ga nazvao, nikad nije prihvatio moje pozive i nije me želio vidjeti u blizini. Kontaktirala sam vudu gospodara preko nekoga kome je on već pomogao,  kada sam mu rekla što se dogodilo, pomogao mi je da izvedem neke obrede i nakon obreda me je natjerao da shvatim da je druga žena izvela neke čarolije na mom mužu i zato me ostavio. … rekao mi je da će mi pomoći da napravim čaroliju da ga vratim. Prvo sam bila sumnjičava, ali samo sam pokušala i za 2 dana me nazvao muž i došao mi se ispričati. Ne mogu vjerovati da će mi se ikada više moći vratiti, ali sada sam sretna što se vratio, sad smo u braku i živimo kao sretna obitelj. Ovo objavljujem na forumu ako nekome treba voodoo Božja pomoć. možete ga kontaktirati putem ovog Whatsappa (+234 8097014925) ili putem e-pošte (voodooconnect60@gmail.com) i proba će vas uvjeriti.