Početna Forum Skrbništvo Skrbništvo Odgovor na: Skrbništvo

#754
Kristen
Gost

Zdravo, tako sam sretan što ovo dijelim, još uvijek vam ne mogu zahvaliti dovoljno moćnom svećeniku Oli,
Moj muž je otišao kod mlađe gospođe jer nisam mogla roditi zbog PCOS-a. Bio sam tako shrvan. Bio sam usamljen, puno sam plakao, čak sam pokušao i sebi oduzeti život.
Prije otprilike 3 mjeseca, moja prijateljica mi je pričala o ovom velikom čovjeku svećeniku Adeu koji joj je pomogao da svoj brak učini savršenim.
Otišla sam na internet i istražila više o njemu. Nisam bila previše sigurna, ali odlučila sam mu pokušati, rekao mi je da ne brinem da će sve biti u redu.
Rekao mi je sve što trebam platiti što je bila zgodna naknada i to sam učinio, a on je obavio svoj posao i poslao mi video dokaz i rekao mi da pričekam 24 sata da će se vratiti.
Čekala sam 24 sata i nije bilo poziva niti se Shawn (moj muž) pojavio. Osjećao sam se prevarenim kad je prošlo 24 sata.
Dva dana kasnije čula sam zvono na vratima u ranim jutarnjim satima i na moje najveće iznenađenje to je bio Shawn, moj muž na vratima, koji mi se ispričavao što me iznevjerio.
Tako sam sretan, jer imamo sretniji život nego prije. Nije tu stalo, s ponosom mogu reći da sam trudna 3 tjedna, hvala ti puno, svećenik Ade, zauvijek sam zahvalna.

kontaktirajte ga putem emaila: drola.banjo@gmail.com
WhatsApp +234 814 095 0088