Početna Forum Obiteljsko nasilje Obiteljsko nasilje Odgovor na: Obiteljsko nasilje

#740
Aladin
Gost

Poštovani,
oprostite ali vi iz udruge babe na svako pitanje šaljete bilo koju žensku osobu da kazneno prijavio supruga i zatraži razvod.
Nikad u povijesti nije bilo više razvoda.
Zar vi nebimtrebali biti savjetnici za obitelj.
A ne savjetnici kako nekom oteti djecu i imovinu zbog “psihičkog zlostavljanja” koje je budimo realni i uvijek obostrano čak što više u većini slučajeva su psihički nasilnici žene.
Ja još nisam nikad čuo da je neki muškarac prijavio ženu za psihičko nasilje i završila u zatvor.
A zatvori su puni muškaraca za obiteljsko nasilje
Počevši od lažnih prijava,kao priprema terena za razvod,pa do ispoljava je agresije od strane žene na način da ide na potpuno uništenje ugleda i dostojanstva muškarca koji će doživotno biti stigmatizirani.
Poznajem osobu kojeg je žena svako dan maltretirala i gađala siđem i kad je konačno otišao od kuće nazvao je jednu od vaših sigurnih kuća za koje primate veliki novac kao udruge, (za savjet da se ljudi rastave ili završe u zatvor kako bi vi i dalje dobivale novac na kojeg ne plaćate porez kao udruga i jako lijepo živite od toga.
Poanta je da je realno stanje stvari nasilja u obitelji 60/40%.
Samo ih muškarci ne prijavljuju.
I da prijatelj je spavao na klupi zato što ne postoji niti jedna udruga za pomoć muškima od nasiljaveć samo i isključivo žene.
Koje to u zadnje vrijeme jako jako koriste.
Protiv sam bilo kakvog nasilja.
No ovo što vi radite nema veze sa realnošću ,istinom i pravim stanjem.
Uništenje ugleda,bankrot i gubitak posla je ono sa čim su muški stigmatizirani.
99% samoubojstava -muškarci
99% smrti u ratu – muškarci
99% beskućnika- muškarci
100% zatvorenika u zatvoru zbog gubitka posla i nemogućnosti plaćanja alimentacije koje u velikoj većini bivše supruge troše na sebe
Manipulacija sa djecom itd.
Svim ženskim udrugama postavljam pitanje.
Dali bi, i ako da objasnite mi kako molim vas, u svim vašim savjetima ikad mislite na djecu.
I svaki slučaj je specifičan.
No po vašempristupu se vidi da ga obavljati automatizmom
Jer plaća je uvijek kod vas sigurna.
1 og u mjesecu.
A nikad u povjesti nije sklapao manje brakova i bilo obiteljskog nasilja i rastava više nego od kad ste se vi pojavile.
Zašto?
I još vas plaćaju za to.
Strava.