Početna Forum Razvod braka Razvod braka Odgovor na: Razvod braka

#735
Victor
Gost

Moje ime je Victor James. Nikad nisam vjerovao u ljubavne čarolije i ČAROLIJE sve dok nisam upoznao ovog posebnog uroka kada sam kontaktirao tog čovjeka po imenu Dr.Pellar da vodi posao. On je vrlo jak. Moja žena se razvela od mene skoro 7 godina i pokušao sam sve što sam mogao da je vratim jer je stvarno jako volim, ali sav moj trud nije došao.. vidi nas u ranoj dobi na fakultetu i oboje imamo osjećaje jedno prema drugom i sretno smo se vjenčali 5 godina bez djeteta i probudila se ujutro i rekla mi je da ide na razvod.. mislio sam da je šala i kad se vratila s posla ponudila mi je pismo za razvod spakirala je sav svoj teret iz moje kuće .. pobjesnio sam i pokušao sam sve što sam mogao da je vratim ali sve nije išlo .. bio sam usamljen skoro 7 godina … onda kada sam rekao da su kotači uroka dogodilo se, dr.Pellar je rekao da će mi pomoći i pitao je njeno puno ime i njezinu sliku.. dao sam mu to.. isprva sam bio skeptičan, ali sam pokušao jer sam isprobao toliko kotača za čarolije i bez rješenja.. onda kada je završio s čitanjima, rekao mi je da je ona s muškarcem i da je taj muškarac razlog zašto me ostavila … kotač uroka rekao da će mi pomoći oko čarolije, koja će je sigurno vratiti. ali nikad nisam sve mislila .. rekao mi je da vidim pozitivan rezultat za 3 dana .. 3 dana kasnije, pozvala me k sebi i došla k meni ispričavajući se nikad nisam vjerovala u ljubavne čarolije sve dok nisam UPOZNALA NAJBOLJIJI kotač uroka na svijetu. Vrlo je jak i može pomoći u bacanju čarolija da povrati svog Nestalog, izgubljenog, lošeg ljubavnika i ČAROBNI NOVAC Urok ili Urok za dobar POSAO. SADA SAM SRETAN I ŽIVO SVJEDOČANSTVO JER ŽENA KOJA BI SE ŽELIO OŽENITI 2 TJEDNA PRIJE NAŠEG VJENČANJA i moj život naopačke COS Naša veza je prošla 2 godine … jako mi se sviđao, ali njegova majka je bila protiv SAD i nije imao dobro plaćen posao. Dakle, kada sam sreo ovog čarobnjaka, rekao sam mu što se dogodilo i objasnio mu situaciju oko stvari. U početku sam bio neodlučan, skeptičan i sumnjičav, ali jednostavno sam pokušao. da je sve riješeno s njegovom mamom i obitelji i ona je dobila novi posao RAZGOVOR pa bi se trebali vjenčati. Nisam vjerovao da je cOS kotačić uroka samo tražio moje ime i ime moje djevojke i sve što imam ideje za napraviti… Pa sad smo sretni u braku i čekamo našu malu bebu, a moja žena je također dobila novi posao i naši životi su postali mnogo bolji. AKO JE NETKO TREBALO ČAROLIČKI KOTAČ ZA BILO KAKVU POMOĆ, NJEGOVA EMAIL ADRESA; nadamo se da će vam pomoći, naša prilika … Kontaktirajte ovaj VELIKI kotač uroka putem e-pošte: drpellar@gmail.com