Početna Forum Razvod braka Razvod braka Odgovor na: Razvod braka

#734
Victor
Gost

Moje ime je Victor James. Nikada nisam vjerovao u ljubavne čarolije i MAGIJU sve dok nisam upoznao ovog posebnog čarolija kada sam kontaktirao ovog čovjeka po imenu Dr.Pellar da vodi posao. On je veoma jak. Moja žena se razvela od mene skoro 7 godina i pokušao sam sve što sam mogao da je vratim jer je stvarno volim, ali sav moj trud nije došao.. vidi nas u ranoj mladosti na koledžu i oboje imamo osjećaje jedno prema drugom i sretno smo se vencali 5 godina bez djeteta a ona se probudila ujutru i rekla mi je da ide na razvod spakovala je sav svoj teret iz moje kuce.. pobesneo sam i pokusavao sam sve sto sam mogao da je vratim ali sve nije išlo Desilo se, Dr.Pellar je rekao da će mi pomoći i pitao je njeno puno ime i njenu sliku .. dao sam mu to .. u početku sam bio skeptičan ali sam pokušao jer sam probao toliko točkića za urok i bez rješenja .. .onda kada je završio sa čitanjima, javio mi je da je ona sa muškarcem i da je taj muškarac razlog zašto me je ostavila…točak uroka rekao da će mi pomoći sa čini, koja će je sigurno vratiti. ali nikad nisam sve mislio .. rekao mi je da vidim pozitivan rezultat za 3 dana .. 3 dana kasnije, pozvala me je k sebi i prisla mi se izvinjavajuci nikad nisam vjerovala u ljubavne čarolije dok nisam SRESTAO NAJBOLJE SVJETSKI TOČAK čarolija. Vrlo je jak i može pomoći u bacanju čini da povrati svog Nestalog, Izgubljenog, lošeg ljubavnika i ČAROBNI NOVAC Urok ili Urok za dobar POSAO. SADA SAM SREĆAN I ŽIVO SVJEDOČANSTVO JER ŽENA KOJA BI HTELA DA SE OŽENI MENE 2 NEDELJE PRIJE NAŠEG VJENČANJA i moj život naopačke COS Naša veza je prošla 2 godine … stvarno mi se sviđao, ali njegova majka je bila protiv SAD i on nije imao dobro plaćen posao. Dakle, kada sam sreo ovog čarobnjaka, rekao sam mu šta se dogodilo i objasnio mu situaciju oko stvari. U početku sam bio neodlučan, skeptičan i sumnjičav, ali sam samo pokušao. da je sve riješeno sa njegovom mamom i porodicom i ona je dobila novi posao INTERVJU pa da se vjenčamo. Nisam vjerovao da je COS točak čarolije samo tražio moje ime i ime moje djevojke i sve što imam ideje da uradim… Pa sad smo sretni u braku i čekamo našu malu bebu, a moja žena je također dobila novi posao i naši životi su postali mnogo bolji. AKO JE NETKO TREBALO SPLET WHEEL ZA BILO KAKVU POMOĆ, NJEGOVA E-MAIL ADRESA; nadam se da će vam pomoći, naša šansa … Kontaktirajte ovaj VELIKI točak čarolije putem e-pošte: drpellar@gmail.com