Početna Forum Obiteljsko nasilje Obiteljsko nasilje Odgovor na: Obiteljsko nasilje

#706
Fabienne
Gost

Nevjerojatno se upravo dogodilo u mom životu, vratio mi se suprug koji je ostavio mene i moju dvogodišnju bebu radi druge žene. moje ime je Fabienne Artur. Stvari su bile teške jer nisam imala posao i molim se za hranu pa mi je mama pritekla u pomoć da odvede mene i moju dvogodišnju bebu kući. Dok sam još tražila posao, došla sam u kontakt sa ženom koja mi je rekla kako se oslobodila od sličnog problema putem pomoći DR ISIKOLA. Ona mi je dala kontakt, a ja sam ga ipak kontaktirala, a nakon mog susreta s DR ISIKOLOM, on mi je dao relevantne informacije o tome kako će mi pomoći, što sam udovoljila i na moje iznenađenje, suprug mi se vratio nakon 2 dana i dobio sam tako sam se začudio. kad se vratio, oprostio sam mu jer ga želim natrag, došao je kući i dogovorili smo se i stvari su se vratile onakvima kakve su bile ili čak bolje. Ovdje je njegov kontakt ako želite pokušati. E -pošta: isikolosolutionhome@gmail.com Također mu možete poslati WhatsApp/Viber na +2348133261196