Početna Forum Obiteljsko nasilje Obiteljsko nasilje Odgovor na: Obiteljsko nasilje

#692
Dora
Gost

Poštovani,vec godinama otac mi je znao tuc mamu kada god bi se zaposlila on bi mislio da ga ona vara, a to nije istina vec je zena redovito isla i radila svoj posao kak bi njemu olaksala financijski. Mama se udala kada je napunila 18 jer joj je majka bila umrla, a otac joj je bio alkoholicar koji ih je zlostavljao. Prije mekih 5 mjeseci mama mi se ponovno zaposlila i dobila posao za stalo, tata to ne prihvaca te je poceo lrivit ju da ga vara, sto nije istina, zvao je njenu seficu na posao kak bi joj ona dala otlaz(ali ona ga nije poslusala), prisluskivao ju je na poslu jer misli da ga vara sa radnikom sto radi s njom. Svaki dan bi ju vrijedao da je kurva, drolja… Jedano vece se vratio pijan i poceo mami vrijedati i meni je dosta bilo jjega slusati kako mi omalovazava mamu i izerala sam se na njega da prekine ju vrijedat, a nakon tog je poludio i opalio mi sakarcinu da me vilica bolila tjedan dana, mama je dtala u moju obranu i poceo je i nju tuc ali sam ja stala u njezinu obranu, nakon sto smo poceli vikat dosao je brat i stao u nasu obranu i smirivo tatu ali tata se nije smirio i primio je mamu za kosu i poceo je cupat nakon cega sam se ja derapa iz punog glasa i vikala da je pusti (drugi dan kad se mama cesljala orpalo joj je puno kose s glave), te veceri mama je dosla spavati kod mene u sobu, ja sam se jako bojala sva sam se tresla i to mu nije bilo dosta dolazio je i sobu i trazio da se jso svadamo s njim, ali mi sko ga ignorirale, poceo se derat po kuci i govorit svasta gdje je rekao da sam kucka isto kao i mama, to me jako povriedilo. Nakon toga svega ppslje je plakao mami i molio da mu oprosti i mama mu je donekle oprostila ali rekla je da mu preko t9ga prijeci nece i da mu to nece zaboravit. Mama jos uvijek radi ali on i dalje tvrdi da je ona njega varala, sto nije istina prica da ima i dokaze i dok mu se kaze da ih pokaze nece jer laze,rekao je mami da kaze svojim kolegicama sta su inace dolazile njoj na kavu neka im kaze da vise ne dolaze zbog mira u kuci, sto je mama i napravila. Ali mira u kuci i dalje nema, svi ku smetaju i meni daje do znanja da mu smetam i da ne zeli da zivim s njima. Kad god bi mu nesto rekla ljepo on bi se izderivo samo na mene i govorio kako nista ne znam ljepo rec. Ja bi najradije da se ja i mama odselimo od njega jjel taj brak ne vodi nicemu, 25 godina ju maltretira i ubjeđuje da ga vara, a ona nit se sređiva niti nista, cak si robu ni ne kupuje vec nosi ono sto dobije. Otac mi je ali ga mrzim i ne mogu s njim bit u istoj prostoriji, strasno me iritira svojom pojavom. Htjela bi otic ali ne zelim mamu ostaviti s njim!