Početna Forum Razvod braka Razvod braka Odgovor na: Razvod braka

#647
Marcie
Gost

Pozdrav prijatelji, smatram se damom dobrog i brižnog srca po zanimanju, računovođa sam. U braku sam više od 8 godina i imam dvoje djece. Moja veza s Peterom, mojim suprugom u početku, bila je slatka, romantična, a kasnije se pretvorila u noćnu moru, jer me suprug varao i tražio način za brzi razvod. razišli smo se prije tri mjeseca i molim ga da se vrati kući, ali ne napredujući. Toliko sam voljela svog supruga i ne želim ga izgubiti zbog druge dame, nisam mogla učiniti ništa da ga povrijedim ili da se osjeća loše zbog mene. Samo želim da se vrati kući da me zauvijek voli. Objasnio sam svojoj situaciji prijateljicu na poslu, a ona me upoznala s bacačem ljubavnih čarolija zvanim dr. AJAYI iz afričke države s velikom snagom koju su mu dali njegovi preci, da ima moćan dar da vrati ljubav i povjerenje u bilo koji slomljeni brak ili prekinuta veza, vjerovao sam i pokušao, uspjelo je za mene, šaljem e-poštu dr. AJAYI putem njegove osobne e-pošte (drajayi1990@gmail.com) ili njegovog whatsappa ILI Viber broja +2347084887094 .. Nakon nekoliko minuta odgovorio je na moju poštu, dr. Ajayi mi je rekao da mi može pomoći da vratim bivšu ljubav, bila sam vrlo sretna kad sam pronašla ovog čovjeka koji mi pomaže, pažljivo sam slijedila sve njegove upute, korak po korak. Učinio sam sve kako je naznačeno. počelo mi je raditi jer sam nekoliko sati kasnije nazvao supruga. Bila sam toliko iznenađena i šokirana da jer me 3 mjeseca prestao zvati ili slati poruke. Sad odmah obavim ljubavnu molitvu sa svojim suprugom i on se vratio kući da mi se ispriča. Tako sam sretna što ljubavna čarolija djeluje pozitivno na mog supruga za dva dana po povratku kući. Trenutno smo suprug i ja sretniji nego ikad prije. Želim zahvaliti dr. AJAYI, velikom čovjeku, na njegovim iznimnim talentima. U početku sam se bojao sumnje, ali pokušavam i to mi uspijeva. Iskreno preporučujem Dr.AJAYI svima koji žele ponovno uspostaviti izgubljenu ljubavnu vezu ili ljubavnu čaroliju u potrazi za istinskim ljubavnim partnerom……..