Početna Forum Ostalo Ostalo Odgovor na: Ostalo

#487
Mia
Gost

Molim pomoć.Muž mi je bio branitelj dom.rata,bolovao je od ptsp,poremecaja osobnosti.Bio je teško bolestan,k tome i alkoholičar.Imao je podugačak dosje o obiteljskom nasilju,čega smo žrtve moja djeca i ja.Rastali smo se 9mj prije nego sto je umro.Nisam mjenjala kucnu adresu ni prezime,i danas zivimo moja dva sina i ja u našoj obiteljskoj kuci,kcerka se udala ovdje u selu zivi.I nakon razvoda sam ga sluzila kao i sve vrijeme.On je podnio razvod,imao je odvjetnicu koju je dobro placao i kao branitelj je bio zasticen,meni je dodjeljena besplatna odvjetnica koja se nije ni trudila oko mog slučaja.Ja sam bila izvan pameti,nisam bila pri sebi od silnog maltretiranja.Trebao me isplatit i umro.Najmladi sin mi prima jos jednu mirovinu očevu,jer je studiro i traži posao,dali ima nade da ja dobijem njegovu mirovinu jer sam je mukotrpno zaslužila,samo nemam novaca da se tko bori za mene,obolila sam i fizički,sama sam obitelj držala jer je on bio bolestan,a sad sam i ja obolila,ne ide vječno ovaj teret.a i psihički,cijeli život u strahu.Dali mogu ostvarit obiteljsku mirovinu,unaprijed zahvalna,Lp