Početna Forum Ostalo Ostalo

  • This topic has 17 odgovora, 1 sudionik, and was last updated prije 1 month by B.A.B.E..
Pregledavate 3 posta - 16 do 18 (od ukupno 18)
  • Autor
    Postovi
  • #973 Odgovori
    ISABEL KEDEM
    Gost

    Pozdrav, sezonski pozdrav svim mojim prijateljima vani, ja sam Bozana Miho, iz Splita, Hrvatska. nakon deset godina veze sa njim, moj muž je prekinuo sa mnom, učinila sam sve da ga vratim ali sve je bilo uzalud, željela sam ga zbog ljubavi koju gajim za njega, molila sam ga svim silama , Obećao sam, ali on je odbio. Objasnio sam svojoj prijateljici na mreži, a ona je predložila da odem do dr. Apate, velikog čarobnjaka koji bi mi mogao pomoći da dam čaroliju da ga vratim, ali ja sam tip koji nikad nije vjerovao u čaroliju, nisam imao drugog izbora nego probaj, poslala sam poruku dr. Apati, a on mi je rekao da nema problema sve će biti u redu prije 48 sati, bivši će mi se vratiti prije 48 sati, bacio je čaroliju i iznenađujuće drugi dan, bilo je oko 16:00 sati. Bivši me nazvao, bila sam tako iznenađena, odgovorila sam na poziv i sve što je rekao je da mu je jako žao zbog svega što se dogodilo, da želi da se vratim, da me jako voli. Bila sam tako sretna i otišla sam k njemu, pa smo ponovno počeli živjeti sretno zajedno. Otada sam obećao da će svakome koga poznajem i tko ima problema s bilo kime trebati pomoć dr. Apate, čarobnjaka za čarolije, njegova e-pošta je (drapata4@gmail.com), a vi mu možete poslati e-poštu ako trebate njegovu pomoć u vašoj vezi , želite biti prepoznati u svijetu ili problemi s rakom, želite se udati za ljubavnika po svom izboru ili slučajevi razvoda, zdravstveni ili bračni problemi, napredovanje na poslu i uspjeh, bilo što, ne odustaj, prestani plakati, kontaktiraj Dr. .Apata na drapata4@gmail.com ili ga kontaktirate putem Whatsapp / Viber: +447307347648

    #988 Odgovori
    Kaja Hlobik
    Gost

    Poštovanje.
    Imam veliki problem sa mužem bivšim, ne plaća mi alimentaciju skoro pa nikako imam sa njim 5-tero djece, sada su odrasli ali imam i sina invalida sa posebnim potrebama i meni je dodijeljeno poslovna sposobnost ja sam majka, Ja sina kupam brijem i lijekove dajem psihičke, skrbim 24 h. Muž radi u Njemačkoj već 7 g. I samo mi je putem suda uplatio po 1500 kn tj. sadašnjih 200e, 7 mj. I na Sudu dao mi na ruke 2000e. I to je sve od razvoda 2007g. Bila sam prisiljena po Sudu tražiti pomoć,a živim u podstanarstvu i primam sinovu invalidninu i uvećani dj. doplatak od toga živimo ja i sin. A muž se dva puta ženioi sve je potrošio na druge žene, a za svoju djecu nikada ih nije kontaktirao niti im poslao robe poklone barem 1.godišnje, ja sam tako živjela i djeca su odrasla a on Odvjetnike plaća samo da se obrani da ne može plaćati jer su stanovi u Njemačkoj skupi a zarada mala, ali to nije točno od sinova sam čula da on na građevini radi i da je to dobro platito. Ja sada imam u Travnju opet sud i ja nemam novaca da platim odvjetnika.A on mi sada mora početi plaćati ali sve me ucjenjuje.Odvbetnik me je njegov zvao da mi može samo uplaćivati po 200 e mj. Ali ja tražim za toga našega sina koji je sa posebnim potrebama bar unazad 3000e a njegov Odvjetnik kaže ne može i ja pristanem i na 2500 e zaostataka bar ali Odvjetnika mi kaže toliko ti daje i da pristanem. Zato vas molim šta bih vi meni mogli pomoći i savjet ? Kako dalje mogla bih cijelu povijest pisati ali sam skratila imam i rješenja za Svu djecu koliko mi je trebao da plaća a ja za njih 4-tvoro nisam nikada ništa dobila.

    Unaprijed hvala.
    Srdačan pozdrav.
    Nadam se da ću dobiti od vas gospodo moja pomoć, savjet.

    #989 Odgovori
    B.A.B.E.
    Gost

    Poštovana Kaja,

    udruga B.a.B.e. će Vam vrlo rado pomoći pravnim savjetom, no nažalost ne možemo Vas zastupati u sudskom postupku. S obzirom da bi bilo dobro izvršiti uvid u dokumentaciju s kojom raspolažete, predlažemo da osobno dođete u udrugu radi uvida u dokumentaciju i pravnog savjetovanja uz prethodni dogovor na tel 01 4663666. Ukoliko niste u mogućnosti osobno doći, molimo da na mail babe@babe.hr pošaljete broj telefona kako bismo Vas mogli kontaktirati.

    Srdačan pozdrav

Pregledavate 3 posta - 16 do 18 (od ukupno 18)
Odgovor na: Odgovori #365 u Ostalo
Vaše informacije: