Početna Forum Imovinski odnosi i podjela bračne stečevine Podjela bračne stečevine Odgovor na: Podjela bračne stečevine

#927
Ivana
Gost

Poštovani ,imam sljedeću situaciju sumnjam da me muž vara te sam mu našla koje kakve stvari koje upućuju u to.imali smo dosta svađa u kojim me je čak prijetio ubiti I odrobijati jer sam njegovoj ljubavnici poslala poruku da ga pusti na miru jer je oženjen.Zakleo se na našu djecu da me ne vara.ponudila mu sporazumnim razvod braka i na to ne pristaje .sad sam cackajuci našla da je nedavno digao nenamjenskih kredit od 40000eur bez mojeg znanja.misljenja sam da je u potrazi za stanom ako ga već nije kupio.dali se može kako saznati koje nekretnine on posjeduje ili da nije uknjiži na drugo ime jer imam i ime dotične.dali mi može oduzeti djecu jer sam prije 3 godine bila na liječenju od kockanje i pila antidepresivie te sam ih ponovno inicijalnoj počela piti od kad sam saznala za ljubavnicu.
Te dali me može istjerani iz kuće koja je njegovo vlasništvo ali smo zajedno ulagali a to nemogu dokazati jer sve novce koje sam dobila od roditelja i kad sam dizala kredite davala mu na ruke?
Jako se ponekad bojim za svoj život,i svaki dan otkrivam da tog čovjeka uopće ne poznam više te da kad poludi da bi mi mogao uništiti život.