Početna Forum Imovinski odnosi i podjela bračne stečevine Podjela bračne stečevine Odgovor na: Podjela bračne stečevine

#775
Božica
Gost

Poštovani, vlasnici ja i suprug biši smo pola svako kuće, ja trenutno živim u toj kući s maloljetnom kčerkom a on je sada u zatvoru zbog pokušaja da me ubije i to pred djecom tada su bile maloljetne dok starija je sada punoljetna i živi s dečkom a maloljetna je s menom u toj kući koju imamo riješeno da imamo zajedničko vlasništvo, pa bi vas molila da mi date savjet šta bi mogla napraviti da ostanem u toj kući s njom ili ne, jer činjenica je da ni on ni ja ne možemo jedno drugo isplatiti jer nismo kreditno sposobni a on je nasilnik i kronični alkoholićar, a druge imovine nemamo ni ja ni on a on će se vratiti u kuću nakon izlaska iz zatvora kod nas a mi ne možemo živjeti s njim tako ni on s nama, rastala sam se od njega nakon 24 godine braka da li bi se moglo nešto riješiti u vezi toga da on pri izlasku ne dođe kod nas niti mi da njega vidimo da ja i kćerka maloljetna ostanemo živjeti u toj kući dok se ona ne i školuje ako je to pravno moguće jer on ima svoja primanja, i nema se o kome brinuti lp.