Početna Forum Skrbništvo Skrbništvo

  • This topic has 42 odgovora, 1 sudionik, and was last updated prije 1 month by WB.
Pregledavate 13 postova - 31 do 43 (od ukupno 43)
  • Autor
    Postovi
  • #797 Odgovori
    Anonimnaxy
    Gost

    Poštovani
    U braku sam tri godine i imam dijete od
    2 godine.Brak je toksičan,loš (psihičko zlostavljanje,zastrašivanje,tretmani šutnjom,svađe…) i odlučila sam da je za mene i dijete rastava najbolja moguća odluka od svih do sada.
    Živimo u novo izgrađenij kući na mojem zemljištu.Svi papiri i dokumenti su na moje ime ,medjutim suprug je digao kredit za kuću i plaća ga.
    Imam prosječnu plaću dok on ima visoku plaću i strah me kako ćemo preživljavati uopće pored toliko financijskih izdataka.
    Prijateljski dogovor s njim je nemoguć.Moj prijedlog je bio da se makne iz kuce i prebaci kredit na mene,međutim on govori da ga moram isplatiti itd..
    Koja su moja prava i opcije?Ne želim ostati bez krova nad glavom niti se vraćati roditeljima.isto tako seliti u stan nije opcija jer si to ne mogu priustiti.

    #798 Odgovori
    Anonimnaxy
    Gost

    Poštovani
    U braku sam tri godine i imam dijete od
    2 godine.Brak je toksičan,loš (psihičko zlostavljanje,zastrašivanje,tretmani šutnjom,svađe…) i odlučila sam da je za mene i dijete rastava najbolja moguća odluka od svih do sada.
    Živimo u novo izgrađenoj kući na mojem zemljištu.Svi papiri i dokumenti su na moje ime ,medjutim suprug je digao kredit za kuću i plaća ga.
    Prijateljski dogovor s njim je nemoguć.Moj prijedlog je bio da se makne iz kuce i prebaci kredit na mene,međutim on govori da ga moram isplatiti itd..
    Koja su moja prava i opcije?Ne želim ostati bez krova nad glavom niti se vraćati roditeljima.isto tako seliti u stan nije opcija jer si to ne mogu priustiti.

    #816 Odgovori
    B.A.B.E.
    Ključonoša

    Poštovani,

    molimo vas da vaša pitanja pošaljete na babe@babe.hr kako biste brže primili odgovor naših pravnica.

    Udruga B.a.B.e.

    #881 Odgovori
    Nina Dobrev
    Gost

    Tako mi je drago što je moj prekinuti brak obnovljen. Prošlo je više od mjesec dana i čini se da se stvari vraćaju na svoje. Počeo se bolje odnositi prema meni i to je bio proces ozdravljenja za oboje. Noćna mora koja je trajala skoro 2 godine dok nismo prekinuli konačno je gotova. Izgleda da smo se ponovno zaljubili! Oboje smo prošlost ostavili iza sebe i pokušavamo ići naprijed – i po prvi put nakon dugo vremena, budućnost izgleda puno svjetlije. Ne mogu riječima izraziti koliko sam zahvalna dr. Oli. Čini se kao da smo konačno ponovno otkrili stvari jedno o drugome zbog kojih smo se uopće zaljubili. Sva tjeskoba i stres jednostavno su nestali. Hvala vam dr. Ola što ste spasili moj razoreni brak i vratili mi muža! Ponovno sretno živimo zajedno. Kontaktirajte ga na e-mail: drola.banjo@gmail.com i WhatsApp: +27635970874

    #890 Odgovori
    Mila95
    Gost

    Pozdrav ,

    Decko i ja smo bili u vezi skoro dvije godine. Za to vrijeme me fizicki zlostavljao i verbalno ponizavo te vrsio psihicki teror svakodnevno . Ja sam zatrudnila , a na pola trudnoce sam ga ostavila jer se nista nije promjenilo . Sve sam sama pripremila za dijete i sama se brinem o njemu .Beba sada ima 4 mjeseca , u par navrata me bio vrjedo i dero se na mene dok je nju drzao u rukama. Dok ju ne vidi , ne pita za nju , dolazi se prosetat s njom , ali vec 50% dogovora nije ispostovao . Ili ne dode , ili ne javi uopce da nece doc jer se uvijek napije ili iskrsnu neke obaveze .Osoba nije stabilna , a od mene trazi da kad napuni godinu dana , zivi jedan tjedan kod njega , drugi tjedan kod mene . Ne zna se brinuti o sebi , a kamoli o djetetu . Moje pitanje je , da li postoji mogucnost da ja dobijem puno skrbnistvo nad djetetom ? jer njegov teror cim nije po njegovom je nemoguc i nastavit ce se tijekom cijelog zivota jer njega ne zanima jel dijete tu ili nije , samo da se meni nasteti .

    #893 Odgovori
    Goda Bradić
    Gost

    Moje ime je Goda Bradić. Prošla sam kroz teške trenutke s različitim muškarcima pronalazeći pravu ljubav i istinsko prihvaćanje dok nisam upoznala svog muža koji je ušao u moj život i volio me bez riječi. Živjeli smo zajedno 2 godine i bili smo sretni dok nije došlo do previše svađa i nismo se razišli. Mislila sam da mogu nastaviti dalje, ali shvatila sam da sam duboko zaljubljena u njega i da trebam zauvijek s njim. Nisam imao izbora nego potražiti pomoć što me navelo da kontaktiram dr. Isikoloa znajući kako je mogao pomoći drugima. Posvetio mi je pažnju i dao sve od sebe da nas ponovno pomiri i nakon 48 sati rezultat se očitovao, vratio mi se i ponovno smo se pomirili. Sada su se ljubav i sreća vratili i sve što mogu reći je da istinski cijenim dr. Isikolo jer je nesebično pomogao meni i drugima. Njegov kontakt putem e-pošte: isikolosolutionhome@gmail.com Možete ga također kontaktirati putem WhatsAppa ili Vibera na +2348133261196

    #902 Odgovori
    Pauline
    Gost

    Muž je ostavio mene i djecu zbog druge žene. Nije mi bilo lako.. Jako volim svog muža i nisam gubila nadu i nastavila sam moliti i Bog je konačno uslišao moje molitve…

    Tražila sam na internetu bacač čarolija koji bi mi pomogao da zauvijek spojim sebe i svog ljubavnika i vidjela sam toliko mnogo svjedočanstava o tome kako je dr. Tugala pomogao tolikim ljudima na internetu i odlučila sam ga isprobati… Kontaktirala sam ga i objasnila mu. Rekao mi je da ne brinem da će vratiti mog čovjeka u roku od 24 sata. Konzultirao je svoje ovlasti i uvjeravao me da ne brinem. Obavio je svoj posao i bacio čaroliju i na moje najveće iznenađenje, moj se muž vratio sljedeći dan moleći i plačući baš kao što je dr. Tugala rekao. Molio me za oprost i obećao mi je da me nikada neće ostaviti ni zbog čega. Sretni smo i živimo zajedno kao jedno.

    Kontaktirajte dr. Tugala sada i budite sretni zauvijek. ne gubi nadu i sretno..

    Kontakt:> Dr Tugala
    Poziv. ILI mu pošaljite Whatsapp +2348111959371 ….. +917838753914
    E-pošta za kontakt Greattugalaspell@gmail.com

    https://wa.me/message/MNYSMWSELHO7J1

    #903 Odgovori
    Elena
    Gost

    IMATE LI PROBLEMA U VEZI ILI BRAČNIH PROBLEMA, DANAS VAM DONOSIM DOBRE VIJESTI. DR TUGALA IMA SVA RJEŠENJA ZA SVAKI PROBLEM U BRAKU ILI VEZI. ZA TRENUTNO RJEŠENJE POŠALJITE PORUKU E-POŠTOM ILI WHATSAPPOM S LINKOM DOLJE.
    +917838753914.👇👇👇👇👇👇
    Greattugalaspell@gmail.com
    https://wa.me/message/MNYSMWSELHO7J1

    #919 Odgovori
    wAGNER
    Gost

    Htio bih vas sve preporučiti vjerodostojnom i iskrenom privatnom zajmodavcu koji mi je odobrio zajam u samo nekoliko sati nakon toliko neuspjelih pokušaja da dobijem zajam, bio sam iznenađen i sretan što me privatni zajmodavac spasio i ponudio mi zajam s kamatom od 2%, kontaktirajte je sada ako trebate hitan zajam E-pošta: (christywalton355@gmail.com) ili WhatsApp +12522852093

    #934 Odgovori
    Shannah Braunt
    Gost

    Ozbiljno ne mogu sakriti radost i sreću koju trenutno osjećam u sebi. Već više od godinu dana imam problema s vezom. Muž me ostavio prije 2 tjedna nakon 18 godina braka. Otišao je zbog djevojke preko 20 godina mlađe od njega i život mi je bio jako težak emocionalno, ali nastavio sam se moliti i vjerovati u Boga sve dok nisam došao u kontakt s dr. Ilekhojie i svi problemi u mojoj vezi su nestali, on je obavio ritual pomirenja i vratio je mog muža nakon 48 sati od kontaktiranja s njim… Zauvijek ću biti zahvalna dr. Ilekhojieu na njegovoj pomoći.. KONTAKTIRAJTE GA SADA WHATSAPP/NAZOVITE preko +2348147400259 E-POŠTA: gethelp05@gmail.com

    #939 Odgovori
    Angie Barella
    Gost

    Moj bivši suprug i ja uvijek smo uspijevali ostati u prijateljskim odnosima nakon našeg razvoda u veljači. Ali uvijek sam željela ponovno biti s njim. Bilo je potrebno samo posjetiti stranicu na kojoj sam pronašla komentare dr. Ilekhojiea, jer je moj san bio otvoriti novu stranicu sa svojim mužem i živjeti sretno s njim. Dr. Ilekhojie je tražio da izvedem ritual pomirenja i ja sam prihvatio. Nakon 48 sati ritual je uspio za mene i moj suprug je nazvao da žali zbog svih svojih pogrešnih postupaka. Moj muž se vratio i mi se spremamo otići na sud i povući naše papire za razvod što je prije moguće. Ovo nije ništa manje od čuda. Hvala vam dr. Ilekhojie na vašim snažnim ritualima. Riječi nisu dovoljne da bi se cijenio vaš dobar rad. Zamoli ga za pomoć. Email gethelp05@gmail.com i telefon/WhatsApp +2348147400259

    #941 Odgovori
    Clara Mikael
    Gost

    Je li vaš muškarac iznenada rekao da želi razvod, a vi želite da se vas dvoje vratite u vrijeme kad u obitelji još postoji ljubav? Onda nemojte više tražiti jer je dr. Ajayi, veliki bacač čarolija, pravi za vas. Po profesiji sam bankar, kad je moj brak dug 7 godina doživio krah, to mi je stvarno slomilo srce, pa čak i utjecalo na moj posao jer sam uvijek razmišljao i nisam bio koncentriran. Zaista volim svog muža pa tražim načine na koje ga mogu vratiti nakon što sam živjela razdvojeno oko 5 mjeseci. Naišao sam na svjedočanstvo čovjeka koji je rekao da je uspio dobiti unapređenje na poslu uz pomoć velikog čarača dr. Ajayija pa sam uzeo njegov kontakt i došao do njega, objasnio mu probleme u braku i on me uvjerio da će stvari ozdravi za mene, ali rekao sam neke stvari koje trebam učiniti da postignem svoju svrhu, slijedila sam njegove upute i danas ponovno živim sretno sa svojim mužem, on je stvarno divan čovjek i blagoslovljen od njegovih bogova. Kontaktirajte Dr. Ajayija za bilo kakve životne probleme na njegov Viber ili WhatsApp broj: +2347084887094 ili Email:drajayi1990@gmail.com nećete požaliti da ste ga upoznali.

    #979 Odgovori
    WB
    Gost

    Trebate li brz i brz zajam za rješavanje svojih financijskih potreba, nudimo zajmove od 3.000,00 € do 100.000.000 € Max, pouzdani smo, kontaktirajte vjerovnika zajma putem e-pošte: elenanino0007@gmail.com

Pregledavate 13 postova - 31 do 43 (od ukupno 43)
Odgovor na: Odgovori #816 u Skrbništvo
Vaše informacije: