Početna Forum Skrbništvo Skrbništvo

  • This topic has 42 odgovora, 1 sudionik, and was last updated prije 1 month by WB.
Pregledavate 15 postova - 16 do 30 (od ukupno 43)
  • Autor
    Postovi
  • #763 Odgovori
    Tanya Monroe
    Gost

    Želim da svijet upozna velikog čovjeka kojeg većina ljudi poznaje kao vudu gospodara, koji ima savršeno rješenje za probleme vezane uz veze, brakove i zdravstvene probleme. Glavni razlog zašto sam otišla kod voodoo lorda je traženje rješenja za vraćanje muža i trudnoća jer me muž ostavio jer nisam mogla zatrudnjeti nakon 14 godina braka. Nedavno sam pročitao nekoliko svjedočanstava na internetu da su neki ljudi pisali o Voodoo Lordu, i bio sam jako zadovoljan te sam odlučio potražiti pomoć. Savršeno je obavio posao natjeravši mog supruga da mi se vrati i zatraži oprost, nekoliko mjeseci kasnije zatrudnjela sam. Sada sam ponosna majka blizanaca, dječaka i djevojčice, a moj suprug me nikada nije prestao voljeti i živimo jako sretno zajedno. Ne mogu prestati objavljivati ​​njegovo ime na internetu zbog dobrog posla koji je učinio za mene. Svi koji trebaju njegovu pomoć neka ga kontaktiraju putem e-maila [voodooconnect60@gmail.com] ili ga dodaju na WhatsApp [+234 8097014925]  Možete ga kontaktirati već danas kako biste riješili svoje probleme i ostali sretni zauvijek.

    #764 Odgovori
    TIKA
    Gost

    VOODOO LORD je jednostavno najbolji čarač. Iz poštovanja prema vama i istinskom poslu koji ste obavili za mene, moram emitirati ovo svjedočanstvo koliko god mogu. Kontaktirao sam druge čarolije, ali nisam vidio nikakve rezultate, volio bih da sam vas kontaktirao ranije, dobio sam sve što sam želio od vas. Mog muža nije bilo godinu dana i otišla sam na nekoliko mjesta, također sam surfala internetom tražeći pomoć i kontaktirala druge čarolije za pomoć, ali još nema rezultata, već sam uzalud trošila svoje vrijeme, novac i druge resurse dok se konačno nisam upoznala s Voodoo Lordom. Nakon što je bacio ljubavnu čaroliju, konačno me nazvao moj muž. Njegove su čarolije djelovale čarobno i moj se muž vratio pun ljubavi. Bilo je čudno, iznenada se vratio sa cvijećem i rekao mi da mu oprostim, bila sam stvarno zapanjena i šokirana kada je moj muž kleknuo i molio za oprost da ga primim natrag. Zaista mi nedostaju riječi i još uvijek sam jako iznenađena, sada sam ponovno vrlo sretna žena. Stvarno cijenim tvoj dobar rad Voodoo Lorde. Svakome kome treba pomoć pravog čarolija pošaljite poruku Voodoo Lordu na voodooconnect60@gmail.com ili mu pišite na WhatsApp na +2348097014925

    #766 Odgovori
    Nikolina Adria
    Gost

    Budite oprezni, ne može vam svaki čarač ovdje pomoći ili čak predložiti kako možete vratiti bivšu ljubav, svjedočanstva većine čarolija ovdje se moraju zanemariti. Budući da su većina prijevare, mislim na prave prijevare kojih sam bila žrtva i opljačkana sam za tisuće dolara jer sam jedva čekala da vratim svog muža nakon što me ostavio na više od godinu dana s naše dvoje djece koja su jedva napunila dob. Prijavio sam se kod osam različitih čarobnjaka ovdje i sve bezuspješno, svi traže istu stvar, pošaljite svoje ime, ime bivšeg, slike itd. koje sam stalno slao dok nisam vidio post o Voodoo Lordu i odlučio sam mu dati moj posljednji trag. Ukratko, ja i moj suprug sada smo ponovno zajedno i živimo lijepo i sretno zajedno s našom djecom. Ako prolazite kroz ovo u svojoj vezi ili braku, ne tražite dalje jer Voodoo Lord je rješenje. kontaktirajte ga sada: voodooconnect60@gmail.com ili WhatsApp +2348097014925

    #767 Odgovori
    Kirsi Jakob
    Gost

    Nikad nisam vjerovao u čarolije ili magiju dok nisam upoznao ovog posebnog bacača čarolija koji se zove Voodoo Lord. Muškarac za kojeg sam se htjela udati ostavio me nekoliko mjeseci prije vjenčanja i bila sam u emocionalnoj boli. Sa mnom je već 4 godine i stvarno ga jako volim. Ostavio me bez razloga zbog druge žene. kad sam ga nazvao, nikad nije prihvatio moje pozive i nije me želio vidjeti u blizini. Kontaktirala sam vudu gospodara preko nekoga kome je on već pomogao,  kada sam mu rekla što se dogodilo, pomogao mi je da izvedem neke obrede i nakon obreda me je natjerao da shvatim da je druga žena izvela neke čarolije na mom mužu i zato me ostavio. … rekao mi je da će mi pomoći da napravim čaroliju da ga vratim. Prvo sam bila sumnjičava, ali samo sam pokušala i za 2 dana me nazvao muž i došao mi se ispričati. Ne mogu vjerovati da će mi se ikada više moći vratiti, ali sada sam sretna što se vratio, sad smo u braku i živimo kao sretna obitelj. Ovo objavljujem na forumu ako nekome treba voodoo Božja pomoć. možete ga kontaktirati putem ovog Whatsappa (+234 8097014925) ili putem e-pošte (voodooconnect60@gmail.com) i proba će vas uvjeriti.

    #768 Odgovori
    Bernardo silva
    Gost

    Moja djevojka je počela izlaziti s drugim dečkima i pokazivala mi je malo ili nimalo ljubavi, nekoliko puta je prijetila da će prekinuti sa mnom ako je usudim pitati o njenoj priči s drugim dečkima. Bio sam potpuno shrvan  i zbunjen sve dok mi stari prijatelj nije rekao za vrlo učinkovitog čarobnjaka na Internetu Voodoo Lorda koji pomaže ljudima u vezama i problemima u braku, kao i pomaže u liječenju raznih bolesti snagom svojih  čarolija. Prvo sam sumnjao postoji li takvo što, ali sam odlučio pokušati. Kad sam ga kontaktirao, rekao mi je sve što trebam učiniti, slijedio sam sve njegove upute i dalo je dobre rezultate. Sada je prestala flertovati s drugim dečkima i bila je samo sa mnom… Ovo je njegov kontakt e-mail – voodooconnect60@gmail.com i WhatsApp +234 8097014925 i također Telegram +234 8097014925.

    #769 Odgovori
    Letty
    Gost

    Prekid je bolan, ponekad se pravimo super, ali nismo, boreći se da vratimo voljenu osobu borimo se i da vratimo svoju radost i sreću. Kad je moj godinu dana stariji dečko prekinuo sa mnom, jedva sam mogla govoriti, a da ne zaplačem. Osjećala sam se odbačeno i potišteno i također nisam znala što učiniti. Nisam znala mogu li ga vratiti i tjeskoba je bila nepodnošljiva. Surfao sam internetom i dok sam čitao članke i web stranice o bezbrojnim bacačima čarolija naišao sam na Voodoo Lorda preko Whatsappa (+234- 8097014925). Htjela sam natrag našu vezu i vudu lord me uvjerio da će mi se dečko vratiti. Tako sam slijedio upute i planove koje je za mene napravio voodoo lord, i u roku od 48 sati ponovno smo bili zajedno i tako zaljubljeni! Znam da se to ne događa uvijek tako brzo, ali voodoolord je rekao da su čarolije učinkovite i dogodilo se! Tako sam zahvalan i mogu hrabro reći da ako ste razvedeni i želite vratiti tu osobu, kontaktirajte je jer se gospodar vudu-a drži svojih riječi i također se socijalizira u čarolijama koje čine da družica zatrudni, da izliječi sve bolesti ili bolesti, dobitak  na lutriji itd., nikad neću zaboraviti kako mi je pomogao. Pošaljite mu e-poruku putem (voodooconnect60@gmail.com)

    #771 Odgovori
    Darius
    Gost

    Ne mogu vjerovati da je čaranje naraslo do te mjere da ga možete koristiti za dobitak na lutriji. Vidio sam komentar na internetu o čarobnjaku zvanom Voodoo lord koji mi je pomogao s čarolijom koja me natjerala da osvojim 550.000 $ powerball lutrije, također mi je rekao da bih i ja osvojio milijune da sam probao. Ali stvar je u tome da možete upotrijebiti čaroliju samo jednom po lutriji, rekao je duhovni čovjek. Bio sam tako zahvalan jer je to nešto za što nikad nisam mislio da će uspjeti, ali danas sam mogao platiti svoje dugove,  osnovati tvrtku i početi živjeti udobnim životom. Voodoo lord je moćan duhovni čovjek koji vam može pomoći s bilo kojom vrstom životnog problema koji imate, bilo fizički ili duhovni, možete se osloniti na voodoo lord za pomoć. Možete ga kontaktirati putem e-pošte – voodooconnect60@gmail.com … WhatsApp +2348097014925 i budite jako zadovoljni što ste to učinili

    #772 Odgovori
    Yvonne
    Gost

    IMATE LI BILO KAKVU POTEŠKOĆU U ŽIVOTU I ŽELITE TRAJNO RJEŠENJE?, KONTAKTIRAJTE VOODOO LORDA, ON JE VRLO MOĆAN BACAC ČAROJA PUTEM WHATSAPPA NA (+234 8097014935) ILI PUTEM E-MAILA NA (VOODOOCONNECT60@GMAIL.COM). Moj je suprug planirao razvesti se od mene i rekao je da je umoran od naše zajednice. Bila sam iznenađena jer je ovo došlo iznenada i instinkt mi je govorio da nešto nije u redu. Kasnije sam saznala da moj muž ima ženu vani, pitala sam ga za to, on se jako naljutio i rekao da zato želi da se razvedemo. Otišao je od kuće na 6 mjeseci, bila sam zabrinuta i zbunjena i počela sam surfati internetom tražeći načine da natjeram svog muža da se vrati kada sam vidjela brojna svjedočanstva koja su ljudi komentirali o gospodaru vudua, jedno posebno kako je pomogao ženi da zatrudni i rodi vlastito dijete s čarolijama i biljnim lijekom nakon 9 godina braka. Stupila sam u kontakt s njim i objasnila mu svoju situaciju sa svojim mužem, rekao mi je da je mojim mužem manipulirala mračna sila, rekao mi je neke stvari koje trebam učiniti, bacio je čaroliju i obavio određene obrede za mene. Nakon sedam dana čarolije moj muž je došao kući i poderao papir za razvod, ponovno smo zajedno sretniji nego ikad zahvaljujući VOODOO LORDU. Nemojte se sramiti svojih problema, potražite pomoć i riješite ih.

    #780 Odgovori
    Debby Abba
    Gost

    Muž me ostavio da bude s drugom dr. Ajayi je moćan duhovni čovjek kojem možete potražiti ako vam je potrebna pomoć, on je savršeni bacač čarolija koji vam može pomoći da riješite svoje životne probleme. možete ga kontaktirati na njegovu e-poštu: drajayi1990@gmail.com i također ga možete kontaktirati na njegov WhatsApp / Viber broj: +2347084887094 pomogao mi je da vratim bivšu ženu nakon 4 godine razdvojenosti, bio sam u nedoumici, ali dr. Ajayi uspjelo razjasniti sumnje s dobrim rezultatima. Dr. Ajayi također priprema biljke za bilo koju vrstu bolesti, biljke za liječenje impotencije kod muškaraca, biljke za liječenje fibroida, biljke za trudnoću, biljke za bubrežne bolesti, lijek za dijabetes i sve vrste zdravstvenih problema Dr. Ajayi ima biljke za njih.

    #786 Odgovori
    Lucija Bartol
    Gost

    Dobar dan svima, želim podijeliti svoje iskustvo s čaračem koji se zove dr. Ajayi, on je vrlo moćan čovjek kojeg je njegov praotac blagoslovio da pomaže ljudima s različitim životnim problemima, prolazio sam kroz najgoru fazu svog života jer muž mi je rekao da želi razvod niotkuda, pitala sam ga gdje sam pogriješila, ali nije mi dao nikakav odgovor nego se iselio iz kuće. Ovo je bilo stvarno čudno pa sam tražila pomoć tada sam upoznala dr. Ajayija čarolija online, objasnila sam mu svoje stanje nakon konzultacija i saznala sam da je moj muž sa svojom tajnicom na poslu i pod njezinim je čarolijama, sjajna čarolija mi je rekla što moram učiniti i slijedila sam njegove upute. Danas sam ponosna žena jer je moj muž kod kuće sa mnom i očekujemo svoje drugo dijete zahvaljujući dr. Ajayiju, čarobnjaku, ako trebate pomoć čarobnjaka za bilo kakav problem, dr. Ajayi je u pravu osoba za savršen i pouzdan rezultat. Kontaktirajte njegov Viber ili WhatsApp broj: +2347084887094 ili Email:drajayi1990@gmail.com

    #788 Odgovori
    Johanna
    Gost

    Je li vaš muškarac iznenada rekao da želi razvod, a vi nikad niste željeli razvod jer ga ne možete prestati voljeti. Onda ne tražite dalje jer Voodoo lord veliki čarolija je za vas. Kad se moj brak srušio, stvarno mi je slomilo srce, pa čak i utjecalo na moj rad jer sam još uvijek razmišljao i nisam bio koncentriran. Jako volim svog muža pa tražim načine da ga vratim nakon nekoliko mjeseci razdvojenog života. Naišao sam na svjedočanstvo čovjeka koji je rekao da je uspio dobiti unapređenje uz pomoć velikog čarobnjaka Voodoo lorda, pa sam uzeo njegov kontakt i kontaktirao ga. Objasnila sam mu probleme u braku i on me uvjeravao da će sve biti u redu, bila sam puna nade i rekao je neke stvari koje treba učiniti kako bih postigao svoj cilj. Slijedila sam njegove upute i danas ponovno živim sretno sa svojim mužem, on je zaista veliki čarolija. Kontaktirajte Voodoo lorda za bilo kakve životne probleme na  WhatsApp +2348097014925 ili e-poštu: voodooconnect60@gmail.com. nećete požaliti ako ga kontaktirate.

    #789 Odgovori
    Andrea
    Gost

    Moja djevojka je počela izlaziti s drugim dečkima i pokazivala mi je malo ili nimalo ljubavi, nekoliko puta je prijetila da će prekinuti sa mnom ako je usudim pitati o njenoj priči s drugim dečkima. Bio sam potpuno shrvan  i zbunjen sve dok mi stari prijatelj nije rekao za vrlo učinkovitog čarobnjaka na Internetu Voodoo Lorda koji pomaže ljudima u vezama i problemima u braku, kao i pomaže u liječenju raznih bolesti snagom svojih  čarolija. Prvo sam sumnjao postoji li takvo što, ali sam odlučio pokušati. Kad sam ga kontaktirao, rekao mi je sve što trebam učiniti, slijedio sam sve njegove upute i dalo je dobre rezultate. Sada je prestala očijukati s drugim dečkima i bila je samo sa mnom… Ovo je njegova e-adresa za kontakt – voodooconnect60@gmail.com i WhatsApp +234 8097014925

    #790 Odgovori
    Linda
    Gost

    Uz pomoć dr.Pellara vratila sam bivšeg muža
    Ovo svjedočanstvo je istinita priča, a ja sam Dake Linda. Došao sam u kontakt sa Dr.Pellarom kroz svjedočanstvo napisano o njemu, a također sam naišlo na mnoga svjedočanstva o tome kako je pomogao drugima da žive. Povratak s bivšim je jedan od najviscernijih osjećaja koje bi mnogi ljudi željeli iskusiti, pogotovo zato što nam sećanja na bivšeg muža uvijek zamagljuju um kada neko drugi radi nešto od istih stvari koje je radio naš bivši muž. Samohrani sam roditelj skoro 6 godina i iako je moj bivši muž bio daleko od moje djece, ipak bih voljela da mi se jednog dana vrati. Ovaj iscjelitelj uroka kojeg sam naišla, poznat kao Dr.Pellar, pomogao mi je da ispunim svoje želje i sretna sam što mogu reći da sam se vratila sa svojim bivšim mužem. rezultat je došao nakon 48 sati kako me je uvjeravao i ljubav i veza koju smo dijelili su zadivljujuće obnovljeni. Ako se želite uspješno vratiti sa svojim bivšim, kontaktirajte ovog sjajnog čarobnjaka na njegovom Viberu: l. email: drpellar@gmail.com

    #791 Odgovori
    Marija Halimović
    Gost

    Ja sam Marija Halimović i pridružujem se drugima da svijetu ispričam o DR ISIKOLU. Ranije ove godine imala sam užasnu svađu sa svojim mužem i on nije imao drugog izbora nego otići od kuće, a mislila sam da je samo ljut što ga je natjeralo da ode. Nakon nekoliko dana nisam ga mogao kontaktirati niti saznati gdje je. Čekala sam i čekala, ali nikad se nije vratio niti me nazvao. Bio sam ispunjen bolom i grižnjom savjesti zbog onoga što se dogodilo. Pokušao sam sve što sam mogao da ga vratim, ali bezuspješno dok nisam kontaktirao DR. ISIKOLO koji mi je priskočio u pomoć. Savršeno je obavio svoj posao kako bi nas ponovno spojio, a moj suprug je nazvao i vratio se kući točno nakon 48 sati, kao što je i obećao. DR ISIKOLO je tako stvaran i nikad ne iznevjeri. kontaktiraj ga ako ti treba pomoć. email: isikolosolutionhome@gmail.com ili mu pošaljite poruku putem WhatsAppa ili Vibera: +2348133261196

    #792 Odgovori
    Anonimno
    Gost

    Pozdrav,

    Nevjencani smo, imamo dijete od 10 mjeseci s invaliditetom, slijep je od rodenja. Neka neugodna ponasanja partnera su kulminirala (bijesni ispadi, teski kompleksi) i zelim svakako otici od njega. E, sad .. dijete ima prebivaliste na njegovoj adresi a ja samo boraviste. Nikad nebi dozvolio da samo odem, prijetio je samoubojstvom i sl. ako to napravim, pa zelim strateski sve to sto brze i mirnije odradit. Zanima me koji su prvi pravni koraci? Kome se prvo obratit? Ja takoder planiram odseliti iz drzave pa pretpostavljam da ce i to dodatno otezat situaciju …

Pregledavate 15 postova - 16 do 30 (od ukupno 43)
Odgovor na: Odgovori #766 u Skrbništvo
Vaše informacije: