Početna Forum Razvod braka Razvod braka

Pregledavate 15 postova - 31 do 45 (od ukupno 63)
  • Autor
    Postovi
  • #645 Odgovori
    lucija marko
    Gost

    4596 / 5000
    Translation results
    Žao mi je što sam ovo stavio na internet, ali ne preostaje mi ništa drugo nego ispuniti obećanje dr. ALABI, moćnom bacaču čarolija koji mi je pomogao vratiti svog bivšeg supruga koji je već bio odsutan dva tjedna bez pozdrava meni. tako bolno iskustvo za mene jer je on moja prva ljubav i moj se život vrti oko njega, ali kad me ostavio za drugu damu dijelila sam suze i pokušavala sve da zaboravim na njega, ali duboko u srcu to je bilo tako nemoguće jer ga tako volim unatoč boli od koje sam patila. Jedne vjerne večeri pročitao sam komentar o dr. ALABI, moćnom bacaču čarolija koji može pomoći vratiti bivšeg ljubavnika ili okupiti slomljeni dom i još mnogo toga, u početku je to bilo poput šale jer nikada nisam vjerovao u magiju. i Dr. ALABA mi se dokazuje dovodeći njenog muža kući kući nakon dva dana njegove ljubavne čarolije na mog supruga. hvala dr. alabi što me ponovno učinio kompletnom ženom i vratio mog izgubljenog ljubavnika, nastavit ću dijeliti ovo kome će možda biti važno popraviti sve u braku, umjesto da dijelim suze ili prolazim kroz srčani udar, samo ljubazno kontaktirajte dr. ALABU NA njegovoj kontakt e-adresi u nastavku (dralaba300@gmail.com), samo ga kontaktirajte i pogledajte što može učiniti. WhatsApp možete nazvati i putem njegovog broja +2349071995123. Sretno vama onima koji ikad daju ovo suđenje. Pozdrav, samo ljubazno kontaktirajte dr. ALABU na njegovu kontakt e-adresu ispod (dralaba300@gmail.com), samo ga kontaktirajte i pogledajte što može učiniti.
    WhatsApp možete nazvati i putem njegovog broja +2349071995123 sretno vam bilo

    #646 Odgovori
    Marcie
    Gost

    Pozdrav prijatelji, smatram se damom dobrog i brižnog srca po zanimanju, računovođa sam. U braku sam više od 8 godina i imam dvoje djece. Moja veza s Peterom, mojim suprugom u početku, bila je slatka, romantična, a kasnije se pretvorila u noćnu moru, jer me suprug varao i tražio način za brzi razvod. razišli smo se prije tri mjeseca i molim ga da se vrati kući, ali ne napredujući. Toliko sam voljela svog supruga i ne želim ga izgubiti zbog druge dame, nisam mogla učiniti ništa da ga povrijedim ili da se osjeća loše zbog mene. Samo želim da se vrati kući da me zauvijek voli. Objasnio sam svojoj situaciji prijateljicu na poslu, a ona me upoznala s bacačem ljubavnih čarolija zvanim dr. AJAYI iz afričke države s velikom snagom koju su mu dali njegovi preci, da ima moćan dar da vrati ljubav i povjerenje u bilo koji slomljeni brak ili prekinuta veza, vjerovao sam i pokušao, uspjelo je za mene, šaljem e-poštu dr. AJAYI putem njegove osobne e-pošte (drajayi1990@gmail.com) ili njegovog whatsappa ILI Viber broja +2347084887094 .. Nakon nekoliko minuta odgovorio je na moju poštu, dr. Ajayi mi je rekao da mi može pomoći da vratim bivšu ljubav, bila sam vrlo sretna kad sam pronašla ovog čovjeka koji mi pomaže, pažljivo sam slijedila sve njegove upute, korak po korak. Učinio sam sve kako je naznačeno. počelo mi je raditi jer sam nekoliko sati kasnije nazvao supruga. Bila sam toliko iznenađena i šokirana da jer me 3 mjeseca prestao zvati ili slati poruke. Sad odmah obavim ljubavnu molitvu sa svojim suprugom i on se vratio kući da mi se ispriča. Tako sam sretna što ljubavna čarolija djeluje pozitivno na mog supruga za dva dana po povratku kući. Trenutno smo suprug i ja sretniji nego ikad prije. Želim zahvaliti dr. AJAYI, velikom čovjeku, na njegovim iznimnim talentima. U početku sam se bojao sumnje, ali pokušavam i to mi uspijeva. Iskreno preporučujem Dr.AJAYI svima koji žele ponovno uspostaviti izgubljenu ljubavnu vezu ili ljubavnu čaroliju u potrazi za istinskim ljubavnim partnerom.

    #647 Odgovori
    Marcie
    Gost

    Pozdrav prijatelji, smatram se damom dobrog i brižnog srca po zanimanju, računovođa sam. U braku sam više od 8 godina i imam dvoje djece. Moja veza s Peterom, mojim suprugom u početku, bila je slatka, romantična, a kasnije se pretvorila u noćnu moru, jer me suprug varao i tražio način za brzi razvod. razišli smo se prije tri mjeseca i molim ga da se vrati kući, ali ne napredujući. Toliko sam voljela svog supruga i ne želim ga izgubiti zbog druge dame, nisam mogla učiniti ništa da ga povrijedim ili da se osjeća loše zbog mene. Samo želim da se vrati kući da me zauvijek voli. Objasnio sam svojoj situaciji prijateljicu na poslu, a ona me upoznala s bacačem ljubavnih čarolija zvanim dr. AJAYI iz afričke države s velikom snagom koju su mu dali njegovi preci, da ima moćan dar da vrati ljubav i povjerenje u bilo koji slomljeni brak ili prekinuta veza, vjerovao sam i pokušao, uspjelo je za mene, šaljem e-poštu dr. AJAYI putem njegove osobne e-pošte (drajayi1990@gmail.com) ili njegovog whatsappa ILI Viber broja +2347084887094 .. Nakon nekoliko minuta odgovorio je na moju poštu, dr. Ajayi mi je rekao da mi može pomoći da vratim bivšu ljubav, bila sam vrlo sretna kad sam pronašla ovog čovjeka koji mi pomaže, pažljivo sam slijedila sve njegove upute, korak po korak. Učinio sam sve kako je naznačeno. počelo mi je raditi jer sam nekoliko sati kasnije nazvao supruga. Bila sam toliko iznenađena i šokirana da jer me 3 mjeseca prestao zvati ili slati poruke. Sad odmah obavim ljubavnu molitvu sa svojim suprugom i on se vratio kući da mi se ispriča. Tako sam sretna što ljubavna čarolija djeluje pozitivno na mog supruga za dva dana po povratku kući. Trenutno smo suprug i ja sretniji nego ikad prije. Želim zahvaliti dr. AJAYI, velikom čovjeku, na njegovim iznimnim talentima. U početku sam se bojao sumnje, ali pokušavam i to mi uspijeva. Iskreno preporučujem Dr.AJAYI svima koji žele ponovno uspostaviti izgubljenu ljubavnu vezu ili ljubavnu čaroliju u potrazi za istinskim ljubavnim partnerom……..

    #661 Odgovori
    Dana
    Gost

    Poštovanje imam več par godina problema u braku radi se o obiteljskom nasilju sad mi je suprug u zatvoru zbog toga.Živimo več 1g7mjeseci odvojeno djeca su sa mnom.Preko centra sam pokrenula sve postupke da se rastavim sad me zanima ako je on u zatvoru kako ću ja dobivati alimentaciju dali onda našoj 3 maloljetnoj djeci moraju po zakonu pomoči njegovi roditelji i dali da tražim potpuno skrbništvo.Molim da mi pomognete koja su moja sve prava.uglavnom sa djecom san podstanar.

    #664 Odgovori
    ines
    Gost

    Molim vas za savjet. Suprug i ja smo kod Centra za socijalnu skrb postigli dogovor i sastavili Plan o zajedničkoj roditeljskoj skrbi. Međutim on je odbio sporazumni razvod, pa sam ja podigla tužbu. Sada se on nije pojavio na pripremnom ročištu i ne želi se uopće pojaviti na sudu. Zanima me koliko se on može ne odazivati na sudske pozive. Također, sutkinja je spomenula da ću morati ishoditi rješenje o medijaciji, ali on neće htjeti doći ni na to. Molim vas, što mi je činiti i koje su moje mogućnosti da se brak razvede. Zajedno ne živimo od srpnja 2020. godine. Hvala vam

    #681 Odgovori
    Nikolina
    Gost

    Postovani , zanima me sljedeće.. Naime u postupku sam razvoda braka i suprug ne zivi sa mnom 6mjeseci. Imamo malodobno dijete. Suprug ne zeli sporazumni razvod stoga sam ja dignula tuzbu. Problem je u sljedecem : ja neprestano dobivam poruke od njega da ce mi sve uzeti i neprestano me uznemirava i znam (ali nemam dokaz) da me 2 njegova prijatelja prate te svaki moj korak prepricavaju njemu. Sta ce mu te informacije ne znam ali sam vec uznemirena. Sto ja mogu napraviti u tom pogledu? Sad cekam potiv na sud ali ne zelim zivjeti u nekom strahu i mislit se da mi je nastop netko za petama kad izađem iz kuce. Dijete je kod njega vikendom jer zivi u drugom mjestu a dijete je skolarac tako je preko tjedna sa mnom.

    #688 Odgovori
    Sanda Saruc
    Gost

    30 god smo u braku,poslije rata moji su napravili ovu kucu znaci njegovi niti on nisu nista ulozili,ima mo dvoje djece 24 i 20 god.Od pocetka brak ne funkcionise i stalno su problemil.u vise navrata sam odlazila i dva puta boravila u sigurnoj kuci gdje je dolazuo i molio da se vratim.i da ce se promjeniti,medutim eve ne to bilo uzalud i sve je bilo po starom.proje dvije godine umro mi je babo i od para koje sam dobila obnovili smo ovu kucu znaci eve smo kupuli novo.Mene sadece zanima u skucaju razvoda da li se ova sva imovina dijeli,posto sam ja cula da se dijeli samo ono. Sto je steceno u braku i zajednicka stecevina

    #694 Odgovori
    babara
    Gost

    Финансирање кредита озбиљно
    Нудимо брзо и сигурно финансирање новца без покрића
    финансирање новца без покривача сира
    свет од 1.000 до 9.000.000 евра. Можете нас контактирати
    Е-пошта: mrslindarobertloanfirm@gmail.com
    компанија вибер +27 71 900 9438
    Емаил: mrslindarobertloanfirm@gmail.com

    #695 Odgovori
    brainwashed
    Gost

    Pozdrav,

    U vezi 10ak g. od toga smo u braku 6g, dijete od skoro 6g, u stanu na APN od 2017.g.

    Ukratko…
    Htjela bih pokrenuti razvod braka jer je brak odavno zavrsio, tocnije nije ni poceo kao smisao braka.
    U pocetku, divan, brizan…kako je vrijeme prolazilo, ljubav, empatija, emocije sve sve je nestalo kao da nije uopce postojalo.
    Zatrudnila sam i reko OK, to ce sada uciniti svoje, promjene i u meni i u njemu, ali je nastalo skoro pa suprotno. Dosao je brak, pa i zajednicki stan.
    Kako je vrijeme odmicalo, postajala sam moderan rob, posao-kuca i obratno, zasto nije skuhano, zasto nije ocisceno, zasto nije ispeglano, ustedi ovdje, ustedi ondje, nema pranja vesa i suda po danu (smjena od 6 ujutro, pa ja budala cekala do ko zna kada da se to sve opere a ujutro ustajanje za na posao), za dijete ni necemo, kao da ja postojim samo za nju.
    “Morala” sam obavljati bracne duznosti na silu, bez imalo emocija samo u korist gospodina.
    Uglavnom indirektno psihicko maltretiranje koje se dalo trpiti s vremena na vrijeme jer eto, stvari ce se popraviti.
    Pokusaji razgovora su uvijek vodili a i sada vode tako da ja nemam svoje JA, nemam svoje misljenje, imam naravno, ali nikada nije uvazeno ni misljenje ni zelja ni potreba. .
    Sve mora biti po njegovom.
    Uglavnom, manipulator.
    Godinama tako u krug, iznova i ispocetka…

    Prosle godine u ovo vrijeme sam se ponovno zaljubila, osjecaj preprejak, covjek mog zivota, kakvoga sam sanjala cijeli svoj zivot.
    NE, NIJE to moj suprug, to je skroz nova osoba u mom zivotu, kao da ga je Bog poslao.
    Da ne idem u detalje, to je to, savrsen muskarac, ljubav mog zivota.
    Osjecam se ponovno(ako i jesam ikada) zenstveno, voljeno, posebno u njegovom drustvu.
    Bas bas prava ljubav.
    Od tada sam sve razdvojila, od kreveta, “bracnih duznosti”, financija koliko mi on dozvoljava…

    Naravno, tako nesto veliko je bilo tesko sakriti i saznao je.
    Ako se do tada nije moj zivot mogao nazvati pakao, sada se moze.
    Ikakav razgovor se ne moze obaviti sa gospodinom.
    Cim se nesto spomene na temu braka, razvoda, srece dolazi do prijetnji o ubojstvu, samoubojstvu, oduzimanjem svega, omalovazavanja i ostaloga na pretek itd itd..
    Tako iz dana u dan vec preko godinu dana i naravno da me strah ista pokrenuti.

    Kada sam vam ukratko objasnila situaciju pitanje.

    Koja su moja prava u vezi ove situacije, u vezi djeteta (oboje radimo na neodredeno radno vrijeme 10+ g), stan je na APN, bracna stecevina, kredit je na mene, on je suduznik s time da je MOJIH 10000€ pologa u tom stanu.
    Sto se moze uciniti po pitanju prijetnji, po pitanju njegovih mogucih potrazivanja itd itd..
    Da napomenem, kupio je auto prije godinu dana u cemu sam i ja sama sudjelovala jer sam morala dignuti 10000kn za ucesce za auto.

    #709 Odgovori
    Dina
    Gost

    Poštovani, imam veliku nedoumicu.
    Kada dodje do razvoda, a imamo kredit nenamjenski kredit na moje ime koje je(smo) potrosili iskljucivo na nekretninu koja nije na njegovo ime(na njegovog oca), vracanje njegovog duga i placanje građ.dozvola navedene kuce,da li mogu po zakonu prebaciti taj kredit nanm njega ili ipak bez obzira ga moramo otplacivati po pola?

    2. Od kada je otac duzan poceti placati alimentaciju?

    3. Ukoliko supruga s 2 maloljetne djece ode u podstanare, da li se to uzima u ukupan iznos alimentacije?

    4. Da li je otac duzan placati troskove zivota djece dok smo jos u braku, tj dok se ne razvedemo na papiru, a odselimo u podstanare?

    Hvala i LP

    #721 Odgovori
    Emima
    Gost

    Postovanje,
    Bila sam u braku 8god.iz braka imamo dvoje maloljetne djece.Predala sam za razvod braka, starije djete ce biti kod tate a cerkica kod mene, tako smo se dogovorili ja i suprug u sovijalnom za posredovanje i tako smo i predali na sud.Medjutim vec su bila dva rocista za ravod i zakazan je treci naravno na koje on nije dosao jer je na privremenom radu u njemackoj. Njegovi roditelji nisu htjeli primiti poziv za drugo rociste sto je i odlozeno za trece i receno je da ce ici javnim pozivom.Mene sada interesuje da li mene sud moze razvesti na trecem rocistu ako i tada ne zaprimi poziv iako smo odredili skrbnistvo nad djecom ili ce to jos potrajati.izvinite na dugom posstu i hvala vam

    #728 Odgovori
    isabella
    Gost

    Bila sam povrijeđena i slomljena srca kada se prije sedam mjeseci u mom braku dogodio jako veliki problem između mene i mog muža. toliko strašno da je odnio slučaj na sud radi razvoda. rekao je da više nikad ne želi ostati sa mnom i da me više ne voli. Pa se spakirao iz kuće i natjerao mene i moju djecu na teške bolove. Pokušala sam ga na sve moguće načine vratiti, nakon mnogo preklinjanja, ali bezuspješno. a on je potvrdio da je donio odluku i da me više nikad ne želi vidjeti. Tako sam jedne večeri, vraćajući se s posla, srela svoju staru prijateljicu koja je tražila mog muža. Pa sam mu sve objasnila, pa mi je rekao da je jedini način da vratim muža da posjetim bacača uroka, jer je i on to stvarno učinio. Tako da nikad nisam vjerovao u magiju, ali nisam imao izbora nego poslušati njegov savjet. Zatim mi je dao e-mail adresu bacača uroka kojeg je posjetio. dralaba3000@gmail.com. Sljedećeg jutra poslala sam e-mail na adresu koju mi ​​je dao, a čarolija me uvjerila da ću muža vratiti sljedeća dva dana. Kakva nevjerojatna izjava!! Nikad nisam vjerovao, pa je razgovarao sa mnom i rekao mi sve što moram učiniti. Onda ih radim bez povišice, pa me sljedeća dva dana, začudo, zvao suprug koji me nije zvao zadnjih 7 mjeseci da mi javi da se vraća. Tako nevjerojatna !! Tako se isti dan vratio, s puno ljubavi i radosti, i ispričao se za svoju pogrešku i bol koji je nanio meni i mojoj djeci. Tada je od tog dana naša veza bila jača nego prije, uz pomoć sjajnog bacača uroka. Dakle, savjetovati ću vas ako imate bilo kakvih problema, obratite se dr alabi na email: dralaba3000@gmail.com ili ga kontaktirajte na whatsapp i viber na ovaj broj: +1(425) 477-2744…….

    #730 Odgovori
    Katarina
    Gost

    Poštovani,
    Prilikom selidbe izgublila sam plan o skrbništvu nad djecom,jeli isti mogu zatraziti u czss,posto je od razvoda proslo vec dosta vremena.
    Hvala

    #734 Odgovori
    Victor
    Gost

    Moje ime je Victor James. Nikada nisam vjerovao u ljubavne čarolije i MAGIJU sve dok nisam upoznao ovog posebnog čarolija kada sam kontaktirao ovog čovjeka po imenu Dr.Pellar da vodi posao. On je veoma jak. Moja žena se razvela od mene skoro 7 godina i pokušao sam sve što sam mogao da je vratim jer je stvarno volim, ali sav moj trud nije došao.. vidi nas u ranoj mladosti na koledžu i oboje imamo osjećaje jedno prema drugom i sretno smo se vencali 5 godina bez djeteta a ona se probudila ujutru i rekla mi je da ide na razvod spakovala je sav svoj teret iz moje kuce.. pobesneo sam i pokusavao sam sve sto sam mogao da je vratim ali sve nije išlo Desilo se, Dr.Pellar je rekao da će mi pomoći i pitao je njeno puno ime i njenu sliku .. dao sam mu to .. u početku sam bio skeptičan ali sam pokušao jer sam probao toliko točkića za urok i bez rješenja .. .onda kada je završio sa čitanjima, javio mi je da je ona sa muškarcem i da je taj muškarac razlog zašto me je ostavila…točak uroka rekao da će mi pomoći sa čini, koja će je sigurno vratiti. ali nikad nisam sve mislio .. rekao mi je da vidim pozitivan rezultat za 3 dana .. 3 dana kasnije, pozvala me je k sebi i prisla mi se izvinjavajuci nikad nisam vjerovala u ljubavne čarolije dok nisam SRESTAO NAJBOLJE SVJETSKI TOČAK čarolija. Vrlo je jak i može pomoći u bacanju čini da povrati svog Nestalog, Izgubljenog, lošeg ljubavnika i ČAROBNI NOVAC Urok ili Urok za dobar POSAO. SADA SAM SREĆAN I ŽIVO SVJEDOČANSTVO JER ŽENA KOJA BI HTELA DA SE OŽENI MENE 2 NEDELJE PRIJE NAŠEG VJENČANJA i moj život naopačke COS Naša veza je prošla 2 godine … stvarno mi se sviđao, ali njegova majka je bila protiv SAD i on nije imao dobro plaćen posao. Dakle, kada sam sreo ovog čarobnjaka, rekao sam mu šta se dogodilo i objasnio mu situaciju oko stvari. U početku sam bio neodlučan, skeptičan i sumnjičav, ali sam samo pokušao. da je sve riješeno sa njegovom mamom i porodicom i ona je dobila novi posao INTERVJU pa da se vjenčamo. Nisam vjerovao da je COS točak čarolije samo tražio moje ime i ime moje djevojke i sve što imam ideje da uradim… Pa sad smo sretni u braku i čekamo našu malu bebu, a moja žena je također dobila novi posao i naši životi su postali mnogo bolji. AKO JE NETKO TREBALO SPLET WHEEL ZA BILO KAKVU POMOĆ, NJEGOVA E-MAIL ADRESA; nadam se da će vam pomoći, naša šansa … Kontaktirajte ovaj VELIKI točak čarolije putem e-pošte: drpellar@gmail.com

    #735 Odgovori
    Victor
    Gost

    Moje ime je Victor James. Nikad nisam vjerovao u ljubavne čarolije i ČAROLIJE sve dok nisam upoznao ovog posebnog uroka kada sam kontaktirao tog čovjeka po imenu Dr.Pellar da vodi posao. On je vrlo jak. Moja žena se razvela od mene skoro 7 godina i pokušao sam sve što sam mogao da je vratim jer je stvarno jako volim, ali sav moj trud nije došao.. vidi nas u ranoj dobi na fakultetu i oboje imamo osjećaje jedno prema drugom i sretno smo se vjenčali 5 godina bez djeteta i probudila se ujutro i rekla mi je da ide na razvod.. mislio sam da je šala i kad se vratila s posla ponudila mi je pismo za razvod spakirala je sav svoj teret iz moje kuće .. pobjesnio sam i pokušao sam sve što sam mogao da je vratim ali sve nije išlo .. bio sam usamljen skoro 7 godina … onda kada sam rekao da su kotači uroka dogodilo se, dr.Pellar je rekao da će mi pomoći i pitao je njeno puno ime i njezinu sliku.. dao sam mu to.. isprva sam bio skeptičan, ali sam pokušao jer sam isprobao toliko kotača za čarolije i bez rješenja.. onda kada je završio s čitanjima, rekao mi je da je ona s muškarcem i da je taj muškarac razlog zašto me ostavila … kotač uroka rekao da će mi pomoći oko čarolije, koja će je sigurno vratiti. ali nikad nisam sve mislila .. rekao mi je da vidim pozitivan rezultat za 3 dana .. 3 dana kasnije, pozvala me k sebi i došla k meni ispričavajući se nikad nisam vjerovala u ljubavne čarolije sve dok nisam UPOZNALA NAJBOLJIJI kotač uroka na svijetu. Vrlo je jak i može pomoći u bacanju čarolija da povrati svog Nestalog, izgubljenog, lošeg ljubavnika i ČAROBNI NOVAC Urok ili Urok za dobar POSAO. SADA SAM SRETAN I ŽIVO SVJEDOČANSTVO JER ŽENA KOJA BI SE ŽELIO OŽENITI 2 TJEDNA PRIJE NAŠEG VJENČANJA i moj život naopačke COS Naša veza je prošla 2 godine … jako mi se sviđao, ali njegova majka je bila protiv SAD i nije imao dobro plaćen posao. Dakle, kada sam sreo ovog čarobnjaka, rekao sam mu što se dogodilo i objasnio mu situaciju oko stvari. U početku sam bio neodlučan, skeptičan i sumnjičav, ali jednostavno sam pokušao. da je sve riješeno s njegovom mamom i obitelji i ona je dobila novi posao RAZGOVOR pa bi se trebali vjenčati. Nisam vjerovao da je cOS kotačić uroka samo tražio moje ime i ime moje djevojke i sve što imam ideje za napraviti… Pa sad smo sretni u braku i čekamo našu malu bebu, a moja žena je također dobila novi posao i naši životi su postali mnogo bolji. AKO JE NETKO TREBALO ČAROLIČKI KOTAČ ZA BILO KAKVU POMOĆ, NJEGOVA EMAIL ADRESA; nadamo se da će vam pomoći, naša prilika … Kontaktirajte ovaj VELIKI kotač uroka putem e-pošte: drpellar@gmail.com

Pregledavate 15 postova - 31 do 45 (od ukupno 63)
Odgovor na: Odgovori #694 u Razvod braka
Vaše informacije: